תצלום אוירי סמר

אודות

CrystalVision היא חברה דינמית וחדשנית בתחום ה-AGRO-TECH, המתמחה בייצור והפעלת מערכות בקרה ואוטומציה. החברה הוקמה במטרה לסייע לחוקרים מתחומים שונים לחבר בין רעיון מחקרי ליישום בשטח, באמצעות פיתוח פתרונות יצירתיים וחכמים שמאפשרים איסוף מתקדם של נתונים וניתוחם.

מתוך כך, מתמחה החברה בפיתוח כלים ומכשירים ייחודיים, המספקים מדידה של פרמטרים שונים עבור חקלאים, כמו גם עבור גורמים בתעשיות אחרות, במסגרת מגוון רחב של פרויקטים המבוצעים בארץ וברחבי העולם.

 

חזון החברה

אנחנו פועלים עבור לקוחותינו, מתאימים את עצמנו לדרישותיהם ומפתחים מוצרים מתוך בקשות שעולות מהשטח. כיום, קיימים מגוון פתרונות חכמים וייחודיים לחקלאות ולתעשייה, שפותחו על ידי החברה לאורך השנים.

אחד ממאפייניה הבולטים של החברה ומה שמייחד אותה, הוא היכולת לבצע אינטגרציה בין היבטים שונים הקשורים בפרויקט: מערכות חשמל, בקרה, וכן תכנון ופיתוח תשתיות. היכולת הזו, נובעת מהעסקה של צוות מומחים מספקטרום רחב של תחומים, שעובדים בשיתופיות ובאינטגרציה.

 

תחומי פעילות

החברה מעצבת, מפתחת ומפעילה פתרונות בקרה ואוטומציה, התקנות אלקטרוניות וחשמליות ומכונות מותאמות אישית – שנועדו לענות על צרכים ייחודיים בתחום הבקרה והמכשור, בייחוד בתחום תהליכים חקלאיים ותעשייתיים, מחקרי חקלאות וחקלאות ימית.

הפיתוחים השונים של החברה חולשים על מגוון תחומים:

  • חקלאות – מים, קרקע, דישון וכו'

  • תעשייה (מערכות שקילה, מינון ניטור גזים וכו')

  • מחקר

  • ניטור מערכות

  • רישום נתונים

  • מערכות התראת תהליך

  • מערכות RFID

  • HMI מתקדם ועיבוד תמונה

כל המוצרים שמים דגש על ידידותיות למשתמש, יעילות ופונקציונליות. הם מותאמים למגוון רחב של טכנולוגיות ומערכות שונות, ומסופקים עם תכנה מותאמת אישית.

 

על הצוות

החברה שלנו מורכבת מספקטרום רחב של מוחות מבריקים ורב תחומיים, שמגשרים בין צרכי החקלאי לבין איש ההייטק שמגדיר אותם. בין שורותינו, תוכלו למצוא בעלי מקצוע ומומחים מתחומים רבים – ממפתחים, דרך טכנאים, חשמלאים ועד לחוקרים בתחומי התעשייה החקלאית והטכנולוגית. חלק חשוב מהמומחיות שלנו מקבל ביטוי גם בשירות מהיר, אמין ומקצועי.

החברה הוקמה כאגודה שיתופית רשמית חקלאית בשנת 2011 על ידי קיבוץ סמר, שנוסד בשנת 1976 על ידי קבוצה של השומר הצעיר על בסיס אורח חיים שיתופי, שנשמר עד היום. הקמת החברה התבססה על ניסיון קודם של 20 שנים במערכות בקרה, שנצבר טרם הקמתה הרשמית.

משרדי החברה ממוקמים בקיבוץ סמר, שנמצא בחלקו הדרומי של עמק הערבה (סמוך לאילת).

Ofer_Ben_Tovim_edited.jpg
עופר בן טובים

R&D 

DSC_0227_edited.jpg
ניר מנחם

CEO

Meir_Ben_Atar
מאיר בן-אטר

Electrician

Raanan_shema.jpg
רענן שמע

Projects Manager

Yossi_Weiss.jpg
יוסי ווייס

Software engineer

IMG_20211104_095349.jpg
נעה סבן

Office & Clients Manager

DSC_0209_edited.jpg
יוסי אבנת

Projects Manager

Muki_Telman.jpg
מוקי טלמן

Electrician

IMG-20220127-WA0016.jpg
רעות קריסטל

Electrical Engineer & Image Processing